Hakkımızda

Arvendo Kurumsal Gıda Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Türkiye’de kamu ihale sektöründe birçok alanda faaliyet gösteren 25 yıllık köklü bir yapının, 2021 yılında kurulan genç, hırslı, azimli, dinamik bir oluşumudur.

Modern çağın otomasyona evirilmesiyle beraber özellikle nüfus popülasyonu yüksek olan büyükşehir ve metropollerde her kesimden insanın zamana karşı bir yarışı söz konusudur.

ARVENDO olarak biz de bu konuda inovasyona dayalı hareket ederek, sadece kelimelerden oluşmayan “Hayal et ve üret; dünyayı değiştir!” şeklindeki sloganımızı, hayat felsefemiz olarak benimseyerek; otomat ve reklam sektöründe öncü oluyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

ARVENDO; misyonunu sloganının ruhundan alır. Çünkü gelecek nesillerimize bırakacağımız en büyük mirasımız her şeyden önce yaşanabilir bir Dünya olacaktır.

Vizyonumuz da bu temel ile insana yatırım yapmaktır. Sürekli kendini geliştiren, disiplinli, inovatif, prensiplerine bağlı ve hep yenilikçi kadromuzla temeli doğru iletişimle kurulan, güçlü kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

İstanbul’un her köşesinden İstanbul Havalimanı’na yolcu taşımacılığı yapan HAVAİST/HAVALİNES otobüslerinin içinde otomat projemiz bulunmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

ARVENDO öncülüğünde kendi isteği ile gönüllü olan arkadaşlarımız Kızılay’da kan ve kök hücre bağışçısı olmanın verdiği onuru yaşamaktadırlar.

Ayrıca; Dünyamızı paylaştığımız sokaklardaki canlı dostlarımıza, belirli periyotlarda mama/besleme desteği de sunmaktayız.

Covid-19 Önlemlerimiz

Eğitimli personellerimiz kişisel hijyen kurallarına riayet etmekle beraber, hijyenik koşullarda depolanan ürünleri yine günlük düzenli periyotlarda dezenfekte edip, temizliği yapılan otomatlarımıza yerleştirerek sizlere güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaştırmaktadırlar.